Idź do zawartości

Onze Waarden

Denken vanuit de klant, anderen versterken, verbeter elke dag, eigenaarschap nemen en gaan voor succes liggen aan de basis van alles wat we doen.

Praca w BauWatch:

Dowiedz się, dlaczego nasz zespół z dumą nazywa tę firmę domem.

 • BauWatch oferuje wyjątkowe i dynamiczne środowisko międzynarodowe prowadzone przez świetny zespół zarządzający. Swoboda i przestrzeń do wspólnej nauki z kolegami to rzeczy, na które szczególnie zwracam uwagę pracując tutaj. W BauWatch czujesz, że to, co masz do powiedzenia, ma znaczenie, a to daje Ci poczucie głębokiego znaczenia Twoich zadań.

  Daniela Rebolo

  Daniela jest specjalistką ds. komunikacji wewnętrznej w zespole BauWatch HR.

 • Lubię współpracować, dzielić się spostrzeżeniami i uczyć się od każdego z moich kolegów. Razem możemy maksymalnie wykorzystać nasz zróżnicowany i dynamiczny zespół.

  Laura Casparini

  Laura jest dyrektorem zarządzającym we Włoszech

 • Zacząłem w BauWatch jako freelancer. To świetna firma, w której warto pracować, zwłaszcza jeśli lubisz szybkie i pełne wyzwań środowiska, w których możesz się uczyć i rozwijać. Firma szybko się rozwija i ma naprawdę praktyczną kulturę, a nowe pomysły są zawsze mile widziane. Praca w BauWatch tak mi się spodobała, że ​​zdecydowałam się na stałą pracę.

  Hans Bronkhorst

  Hans jest menedżerem ds. technologii informatycznych w Grupie i jest odpowiedzialny za nasze wsparcie w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych.