Overslaan naar content

Operator Centrum Monitoringu

ARC_Poland

Opis oferty

Zatrudniamy!

BauWatch Polska – Operator Centrum Monitoringu (Warszawa/Pruszków)

Jesteś ambitny, przedsiębiorczy i otwarty na nowe możliwości? Dołącz do BauWatch, aby dostarczać najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, które zapewniają naszym klientom spokój ducha. Jesteśmy innowacyjnym i szybko rozwijającym się europejskim liderem w dziedzinie mobilnego monitoringu wideo. Obecnie prężnie działamy w Holandii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii, a w 2024 roku rozszerzamy działalność na Austrię i Irlandię.

Razem dokonamy rzeczy niemożliwych! Dołącz do nas w tej ekscytującej podróży!

Czego się możesz spodziewać jak do nas dołączysz?

Dołączając do BauWatch, wkraczasz do środowiska, w którym oferujemy najlepsze usługi. Zaawansowane technologicznie zabezpieczenia, inteligentne dane i usprawnianie procesów łączą się w dynamiczny świat, w którym żaden dzień nie jest taki sam.

Jesteśmy międzynarodowi, przyziemni, przedsiębiorczy, dociekliwi, chętni do nauki i nieustannie poszukujemy możliwości usprawnienia i rozwoju.

Jesteśmy otwarci na wdrażanie nowych pomysłów i bierzemy odpowiedzialność za rozwój projektów.

Chcemy przyczynić się do przyszłości, w której warto żyć, budując zrównoważony biznes. Ciężko pracujemy, aby stać się organizacją, którą cechuje gospodarka cyrkularna, koncentrującą się na zrównoważonym rozwoju i różnorodności. W naszych zespołach wszyscy się liczą, a my uwzględniamy, cenimy i szanujemy każdego. Dobrze się też bawimy pracując razem!

O stanowisku:
Poszukujemy operatorów centrum monitoringu, którzy dołączą do naszego rozwijającego się zespołu operacyjnego i realizacyjnego w Bauwatch Polska z siedzibą w Warszawie.
Jako operator centrum monitoringu wizyjnego będziesz nadzorował sygnały alarmowe w centrum kontroli, monitorując i reagując na incydenty związane z bezpieczeństwem przy użyciu szeregu systemów. Będziesz zapewniał profesjonalną i wydajną obsługę odpowiadając na wszystkie zdarzenia zgodnie z procedurami firmy.
Twoja rola jest kluczowa dla realizacji obietnicy naszej marki dotyczącej wyjątkowej satysfakcji i poziomu obsługi klienta, zatem nastawienie na bardzo dobrą obsługę klienta jest niezbędne.

Kluczowe zadania do wykonania:
• Obsługa i monitorowanie wszystkich systemów w Centrum Monitoringu Wizyjnego oraz zapewnienie sprawnej i szybkiej reakcji na alarmy zgodnie z procedurami operacyjnymi firmy, przepisami prawa i wytycznymi.
• Współpraca z policją, innymi agencjami ochrony i pracownikami w celu koordynowania odpowiednich działań w sytuacjach awaryjnych.
• Zgłaszanie wszystkich zdarzeń i podjętych działań w jasnym, czytelnym i dokładnym formacie pisemnym.
• Zapewnienie sprawnej i uprzejmej obsługi telefonicznej oraz skuteczne odpowiadanie na wszystkie zapytania.
• Zgłaszanie awarii sprzętu w celu maksymalizacji pełnego działania systemu. Rejestracja wszelkich zaistniałych incydentów w systemie infrastruktury bezpieczeństwa.
• Utrzymanie bezpieczeństwa informacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
• Wykonywanie wszelkich innych obowiązków, które mogą zostać przydzielone w związku z pełnioną funkcją.

Wymagania

Nasze wymagania:

• Niekaralność

• Obsługa klienta: Wymagane doświadczenie w call center lub administracji.

• Analizowanie: Umiejętność analizowania dostępnych informacji, określania przyczyny źródłowej i ustalania odpowiedniej reakcji w odniesieniu do każdego incydentu.

• Umiejętność korzystania z technologii: Znajomość programów MS Office. Doświadczenie w zakresie kamer CCTV i branży zabezpieczeń.

• Zorientowanie na jakość: Zaangażowanie w osiąganie i utrzymywanie zamierzonej jakości.

• Koncentracja na rozwiązaniach: Rozwiązanie problemu w najbardziej efektywny i skuteczny sposób.

• Gracz zespołowy: Doskonałe umiejętności interpersonalne, które promują wzajemną komunikację.

• Samodzielność: Zdolność do prawidłowego wykonywania własnej pracy i rozwiązywania problemów bez nadzoru innych osób.

• Zorientowanie na klienta: Reagowanie na potrzeby klienta i wybór odpowiednio dostosowanej metody pracy.

• Elastyczność: Umiejętność dostosowywania się do zmieniającego się środowiska, metod pracy, godzin pracy, zadań i obowiązków.

• Przyjazny: Zdolność do pracy w szybko rozwijającym się zespole z podejściem "wszystkie ręce na pokład".

Oferujemy:

  • Jest to rola operacyjna 24/7 i będzie wymagać pracy zmianowej, zarówno w dni powszednie jak i święta.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.
  • Premia uznaniowa.
  • Szkolenia wewnętrzne, w razie potrzeby ze wsparciem zewnętrznym.
  • Możliwość uczestniczenia w ekscytującym okresie rozwoju zespołu.

Zainteresowany?

W takim razie prześlij nam swoje CV oraz krótki list motywacyjny (wraz z informacją o wysokości oczekiwanego wynagrodzenie brutto) w języku angielskim. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się skontaktować z Ruud Licht pod numerem +31 6 20172020 lub e-mail: rlicht@bauwatch.com.

Pruszkowie, mazowieckie, Polska
ARC_Poland

lub

ARC_Poland